Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Student Akademickie Centrum Wsparcia

Akademickie Centrum Wsparcia – profesjonalne wsparcie psychologiczne 

Akademickie Centrum Wsparcia zostało powołane w 2020 r. i było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne wsparcie psychologiczne wśród studentów i doktorantów Politechniki Morskiej w Szczecinie. Pomoc oferowana jest bezpłatnie po uprzednim umówieniu wizyty.   
Władzom i wykładowcom Politechniki Morskiej bardzo zależy na tym, aby wszyscy studenci uczelni cieszyli się komfortem psychicznym i w pełni czerpali z możliwości, jakie niesie ze sobą życie akademickie.

Jeśli tylko czujesz, że sprawy osobiste uniemożliwiają Tobie prawidłowe codzienne funkcjonowanie w rodzinie, związku, grupie rówieśników, uczelni – skontaktuj się z nami.   

Opinie studentów o nas 

Poniżej prezentujemy niektóre fragmenty opinii studentów/tek z wizyty w gabinecie psychologicznym w ACW. 

Możliwość spotkania się i rozmowy z panią psycholog jest bezcenna dla osób, których nie stać na prywatne wizyty, a czas oczekiwania z NFZ czasami brzmi jak abstrakcja dla osób potrzebujących pomocy jak najszybciej. Nie tylko fakt dostępności dla nas studentów PM psychologa jest ogromną ulgą ale też fakt, że pani psycholog jest osobą rozumiejąca życie na morzu i spraw z nim związanych. To doświadczenie, w tej specyficznej branży tutaj jest kolejną w mojej opinii cechą, która odróżnia tę możliwość od tego, żeby pomocy szukać gdzie indziej! Mam nadzieję, że w przyszłości tak samo jak ja osoby potrzebujące tej pomocy otrzymają ją, a do tego w takim wydaniu jakie teraz panuje.
Marcel, Student PM

"Bardzo dziękuję za kilka spotkań, które przede wszystkim pozwoliły mi uwierzyć w siebie. Spotkania te poprawiły moją samoocenę oraz pewność siebie. Rozmowa z kimś kto Cię nie ocenia przez pryzmat więzów rodzinnych czy przyjacielskich była czymś czego potrzebowałem za co bardzo dziękuję" 
Adam, student PM
 
„Bardzo polecam panią psycholog, jest bardzo elastyczna, świetna przy mniejszych problemach jak i przy bardzo trudnych tematach. Po kilku wizytach, czuję się po prostu lepiej zarówno ze sobą jak i z innymi ludźmi”.   
Jakub, student PM 
 
„Szczerze z całego serca polecam Panią Sandrę! Bardzo miła, otwarta osoba. Za mną dopiero 3 spotkania, ale już nie mogę doczekać się następnego. Pani Sandra wykonuje kawał dobrej roboty i na pewno takiej osoby na uczelni potrzebowaliśmy”.  
Klaudia, studentka PM 
Autor: Sandra Rutkiewicz

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę