Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Politechniki Morskiej zaprasza na wyjątkowe studia magisterskie z zakresu logistyki.

Dwie unikatowe specjalności, na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, które powstały w oparciu o eksperckie konsultacje z szerokim gronem przedstawicieli przedsiębiorstw branżowych.

Logistyka łańcuchów dostaw

Studenci będą zdobywać wiedzę i umiejętności w oparciu o wykorzystanie aktualnych studiów przypadków, symulacji biznesowych i interaktywnych grup dyskusyjnych. Absolwenci tej specjalności będą biegli w koncepcjach, teorii i technikach związanych z zarządzaniem zintegrowanymi łańcuchami dostaw. Znajdą atrakcyjne stanowiska pracy w strukturach zespołów kierowniczych terminali kontenerowych, hubów spedycyjnych, firm transportowych, portów lotniczych, centrów dystrybucyjnych firm produkcyjnych i kurierskich.

Logistyka offshore

To oferta dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarzadzania procesami logistycznymi w ramach dynamicznie rozwijającego się sektora offshore. Przedmiotem studiów będą m.in. innowacje w technologiach energii odnawialnych (w szczególności farm wiatrowych) oraz efektywne sposoby realizacji projektów offshore z uwzględnieniem zrównoważonej eksploatacji zasobów morskich.

Obie specjalności będą szczególnie ukierunkowane na poszukiwanie i implementację innowacyjnych rozwiązań w logistyce i transporcie.

Zapisy na naszej stronie rekrutacyjnej

Opis studiów stacjonarnych: https://rekrutacja.pm.szczecin.pl/kierunki/logistyka-2st-stacjonarne/
Opis studiów niestacjonarnych: https://rekrutacja.pm.szczecin.pl/kierunki/logistyka-niestacjonarne/
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę